Çanakkale Biga Balıklıçeşme Satılık Arsa Fiyatları

Çanakkale Biga Balıklıçeşme Satılık Arsa Fiyatları
ÇANAKKALE / BİGA / Balıklıçeşme
76,000
Öne Çıkan İlan
Satılık
baıklıçeşme satılık arsa
baıklıçeşme satılık arsa
(Kat Karşılığı)
(m2)
(Kredi Uygunluk)

İlan Detayları

Paylaş

Çanakkale Biga Balıklıçeşme satılık arsa fiyatları son dönemde gerçekleştirilen yatırımlar ile farklılık göstermektedir. Çanakkale’nin aynı adı taşıyan yarımadada kurulan Biga, şehir merkezine 90 km mesafede yer alan bir ilçedir. Doğuda Gönen ve batıda Lapseki ilçeleri yer alırken, güneyde Çan ve kuzeyde ise Marmara Denizi ile çevirilidir. Biga ilçesine bağlı bir köy olan Balıklıçeşme ise bölgenin öne çıkan noktalarından biridir.

Biga Balıklıçeşme, Çanakkale il merkezine 90 km mesafede yer almaktadır. Biga ilçe merkezine ise 17 km mesafede bulunuyor. Kurulduğundan günümüze kadar farklı süreçlerden geçen bölge, 1991 tarihinde belediye statüsü alarak beldeye dönüşmüştür. Ancak 2013 yılında nüfusun 2 bin kişinin altına düşmesinin ardından bu statüsünü kaybederek köye dönüşmüştür.

Çanakkale Biga Balıklıçeşme Satılık Arsa İlanları Neler?

Çanakkale’nin önemli yatırım alanlarından biri haline gelen Biga’da birçok farklı köyün dışında Balıklıçeşme öne çıkmaktadır. Köy içinde tarla vasfından arsalara, takaslı imarlı satılık arsa ilanları, organize sanayi yakını yatırımlık arazi ve yola cepheli arsalar dahil olmak üzere Biga Balıklıçeşme’de alternatif birçok farklı satılık arsa ilanı bulunmaktadır. Çanakkale Biga Balıklıçeşme satılık arsa ilanları arasından yatırım potansiyeli en yüksek ilanları araştırmaya başlayarak iyi bir yatırım potansiyelinin gerçekleştirilmesi mümkündür.

Çanakkale Biga Balıklıçeşme’de Satılık Arsa Var Mı?

Satılık arsa ilanlarının çok sık rastlandığı Balıklıçeşme bölgesinde farklı yatırım unsurları da yer almaktadır. Son dönemde bölgede görülmeye başlayan yeni yatırım alanlarının ardından arsa satışlarının da sayısı artmıştır. Satılık arsa ilanlarının bulunduğu Çanakkale Biga Balıklıçeşme, yatırımcılar için gözde noktalardan biri olmuştur. Çanakkale Biga Balıklıçeşme satılık arsalar arasında alternatif birçok seçenek yer almaya devam ediyor.

Çanakkale Biga Balıklıçeşme’de Satılık Arsa Yatırımı Yapılır Mı?

Tarihi süreç içinde oldukça eski bir yerleşim yeri olan Balıklıçeşme, bölgenin sahip olduğu verim ve diğer özellikleri sayesinde günümüzde de önemli bir yerleşim alanıdır. Yatırım potansiyeli açısından da geçiş yıllardaki performansına bakıldığında tatmin edici bir konumda yer alan Balıklıçeşe, Biga ilçesinin öne çıkan cazip yatırım alanları arasında yer almaktadır. Uzun vadede değerlenecek doğru yatırım fırsatlarını inceleyerek arsa yatırımı ile birçok kişinin bölgede ortaya çıkan potansiyeli değerlendirmeleri mümkündür. Çanakkale Biga Balıklıçeşme arsa yatırımı açısından öne çıkan ve değerlendirilmesi gereken alanlardan biridir.

Çanakkale Biga Balıklıçeşme’de Sahibinden Satılık Arsalar Hangileri?

Sahibinden satılık arsa ilanları arasında yatırım tercihlerinize göre birçok farklı ilanı bulabilirsiniz. Çanakkale’nin önde gelen ilçelerinden Biga’da doğal ve kültürel açısından önemli konumda yer alan Balıklıçeşme için yatırım fırsatları duyurulmuştur. Satılık arsa ilanları arasından doğru seçimde bulunmak için bölgenin genel özelliklerini ve yatırım fırsatlarını inceleyebilirsiniz. Çanakkale Biga Balıklıçeşme sahibinden satılık arsalar arasında birçok alternatif ilan arasından yatırım için en iyi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

 

 

  • İlan Numarası 449
  • KonumÇANAKKALE / BİGA / Balıklıçeşme
  • TürSatılık
  • TipiArsa