Çanakkale Biga Kozçeşme Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

Çanakkale Biga Kozçeşme Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları
ÇANAKKALE / BİGA / kozçeşme
85,000
Öne Çıkan İlan
Satılık
(Kat Karşılığı)
3500 (m2)
(Kredi Uygunluk)

İlan Detayları

Paylaş

Çanakkale Biga Kozçeşme satılık arsa ve tarla fiyatları her dönem bölgenin öne çıkan potansiyel yatırım alanlarına göre farklılık göstermektedir Çanakkale’nin önde gelen ilçelerinden Biga’nın bir köyü olan Kozçeşme, ilçe merkezine sadece 25 km uzakta yer almaktadır. Biga – Lapseki arasında bulunan il kara yolu üzerinde bulunmaktadır. Doğusunda Gündoğdu, batısında Kazmalı, Karaağaç, Çömlekçi, güneyinde ise Gürçeşme ve Danişment köyleri yer almaktadır.

Bulgaristan’un Şumnu vilayeti Razgrad kasabası Karaveliler köyünden göç eden muhacirler tarafından kurulan köy, 1875 yılında kurulmasının ardından 1973 yılında belediye statüsü kazanmıştır. Ancak nüfusunun düşmesinin ardından 2013 yılında bu statüsünü kaybetmiştir.

Çanakkale Biga Kozçeşme Satılık Arsa ve Tarla İlanları Neler?

Çanakkale ilinin önde gelen ilçelerinden Biga, çevresiyle yatırım fırsatlarının en yoğun olduğu bölgelerden biri olmayı başarmaktadır. Satılık arsa ilanları ile dikkat çeken Biga Kozçeşme, yatırım veya çiftlik amaçlı satılan arsalardan, imarlı arsalara kadar alternatif seçeneklere sahiptir. Kozçeşme köyü satılık arsalar arasında yer alan seçenekler yatırım fırsatlarına göre değerlendirilmelidir. Çanakkale Biga Kozçeşme satılık arsa ilanları arasında yer alan alternatifleri inceleyerek doğru bir yatırım stratejisi geliştirilmesi mümkündür.

Çanakkale Biga Kozçeşme’de Satılık Arsa ve Tarla Var Mı?

Çanakkale Biga’nın Kozçeşme köyünde yer alan satılık arsa ilanları, bölgede arsa yatırımı gerçekleştirmek isteyen birçok kişi için cazip fırsatlar sağlamaktadır. Günümüzde birçok yatırımcının da ilgisini çeken bölge, yeni yatırım olanakları açısından da önemli bir konumda yer almaktadır. Çanakkale ve çevresinde yatırım yapmayı düşünen kişiler için mevcut güncel ilanlar arasında birçok satılık arsa fırsatı yer almaktadır. Çanakkale Biga Kozçeşme satılık arsalar arasında yer alan seçenekleri değerlendirerek yatırım fırsatlarını incelemeniz mümkündür.

Çanakkale Biga Kozçeşme’de Satılık Arsa ve Tarla Yatırımı Yapılır Mı?

Kozçeşme oldukça köklü bir tarihi bulunan eski bir yerleşim yeridir. Bu özelliği sayesinde zaman içinde gelişme düzeyinde de önemli atılımlar görülmüştür. Geçirdiği belediye sürecinde de bölgenin kalkınmasına yönelik yeni fırsatlar doğmuştur. Bu fırsatların tekrardan canlanmasının ardından öne çıkan Kozçeşme, arsa yatırımı için önde gelen alanlardan biri olarak değerlendirilmektedir. Günümüzde Çanakkale ve Biga çevresinde yatırım potansiyeli açısından öne çıkan bölgelerden biri olan Kozçeşme, hemen hemen her yatırım türü için özel satılık arsa fırsatlarını bir arada sunmaktadır. Çanakkale Biga Kozçeşme arsa yatırımı için ideal noktalardan biri olarak değerlendirilebilir.

Çanakkale Biga Kozçeşme’de Sahibinden Satılık Arsalar ve Tarlalar Hangileri?

Biga ilçesinin yeni arsa yatırımı fırsatları ile öne çıkan köylerinden Kozçeşme, özellikle uzun vadede daha iyi bir potansiyel göstermektedir. Arsa yatırımı ile gelecekte değerlenecek alanları bulmak için Biga bölgesini tercih edenler için Kozçeşme önemli fırsatlar getirmektedir. Çanakkale Biga Kozçeşme sahibinden satılık arsalar başta olmak üzere bölgenin önde gelen noktalarında güncel satılık arsaları değerlendirebilir ve en iyi yatırım fırsatlarından yaralanabilirsiniz.

 

 

  • İlan Numarası 456
  • KonumÇANAKKALE / BİGA / kozçeşme
  • TürSatılık
  • TipiTarla
  • 3500