Biga Selvi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları

Biga Selvi Satılık Arsa ve Tarla Fiyatları
ÇANAKKALE / BİGA / Selvi köyü
86,000
Öne Çıkan İlan
Satılık
selvi köyü satılık tarla
selvi köyü satılık tarla
(Kat Karşılığı)
2400 (m2)
(Kredi Uygunluk)

İlan Detayları

Paylaş

Çanakkale Biga Selvi satılık arsa ve tarla fiyatları arsa türüne ve yatırım potansiyellerine göre değişmektedir. Çanakkale ilinin Biga ilçesinde yer alan Selvi köyü, yeni yatırımcılar için alternatif alanlara sahip bölgelerden biridir. 1928 yılından beri aynı adı taşıyan köy, Çanakkale il merkezine 80 km mesafede yer almaktadır. Biga ilçe merkezinden ise sadece 20 km mesafede bulunmaktadır. Çanakkale Biga bölgesinde yatırım fırsatı arayanlar için alternatif fırsatlar sunan Selvi, arsa yatırımı düşünen kişiler için birçok seçeneğe sahiptir. Bulunduğu konum ve taşıdığı potansiyel itibariyle yatırımcıların beklentilerini karşılama eğilimi de göstermektedir.

Çanakkale Biga Selvi Satılık Arsa ve Tarla İlanları Neler?

Çanakkale Biga ilçesinde veya çevresinde arsa yatırımı gerçekleştirmek isteyenler için birçok farklı ilan türüne Selvi köyünde rastlanabilir. Yatırımlık uygun fiyatlı arazilerden dere kenarı satılık arsalara kadar birçok seçenek yer almaktadır.

Çanakkale Biga Selvi köyünde yer alan satılık arsa türlerinden öne çıkan bazı ilanlar ise şöyledir:

  • Yola cephe çiftlik yapımına müsait arazi,
  • Selvi köyünde iyi konumda bahçe ve arsalar,
  • Selvi köyü imarlı arsalar,
  • Yatırımlık ve tek tapu sorunsuz arsalar vb.

Yatırım amacına göre pek çok farklı arsa ilanı arasından bütçenize en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Çanakkale Biga Selvi satılık arsa ve tarla ilanları arasından yatırım potansiyeli en yüksek olanları tercih ederek uzun vadeli iyi bir yatırım fırsatı değerlendirilebilmektedir.

Çanakkale Biga Selvi’de Satılık Arsa ve tarla Var Mı?

Çanakkale Biga bölgesinde Selvi köyü başta olmak üzere bölgede yer alan birçok alanda satılık arsa ilanları ve yatırım fırsatları bulunmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanarak yatırımlarını değerlendirmek isteyenler için cazip fırsatlar sunulmaktadır. Çanakkale Biga Selvi satılık arsalar yatırımlarını Biga bölgesinde değerlendirmek isteyenler için alternatifler sağlamaya devam ediyor.

Çanakkale Biga Selvi’de Satılık Arsa ve Tarla Yatırımı Yapılır Mı?

Çanakkale Biga ilçesi sahip olduğu konumu ve aynı zamanda bölgeye bağlı köyleri ile iyi bir yatırım fırsatı sağlamaktadır. Bölgenin öne çıkan ve yeni yatırımcıları da çeken konum özellikleri Selvi köyünde de arsa yatırımının bilhassa son dönede artış göstermesini sağlamıştır. Bu fırsatlardan yararlanarak arsaya yatırımı yapmak isteyenler için Selvi köyü iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Çanakkale Biga Selvi ara yatırımı için gelişen bölge potansiyeli sayesinde özellikle uzun vade için yatırım fırsatları sunulmaya devam etmektedir.

Çanakkale Biga Selvi’de Sahibinden Satılık Arsalar ve Tarlalar Hangileri?

Arsa satın almak isteyenlerin birçok farklı ilanla karşılaşabileceği Çanakkale Biga Selvi’de, sahibinden satılık ilanlara da rastlanmaktadır. Her bütçe için uygun farklı yapıda ve konumda bulunan arsalar, bölgede arsa yatırımı gerçekleştirmek isteyen herkes için uygun seçenekler sunaktadır. Bu seçenekleri değerlendirerek kişilerin uzun vade için iyi bir bölgede yatırım gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır. Çanakkale Biga Selvi sahibinden satılık arsalar ve tarlalar arasında sayısız ilan yeni yatırımcılarını beklemektedir.

 

 

  • İlan Numarası 461
  • KonumÇANAKKALE / BİGA / Selvi köyü
  • TürSatılık
  • TipiTarla
  • 2400